Mentorslista

Mentorslista 2021-2022:

FA                        Maria Johansson                                                 Albert, Mona

FB                        Veronika Persson                                              Helene Ekman

1A                        Hanna Eriksson                                      Helene Edin, Joakim

1B                        Britta Sundberg                                                 Sofie, Joakim

2A                        Frida Bernelind                                                     Lill, Said

2B                        Maria Hörk                                                            Lill, Said

3A                        Josefin Ahlberg                                                      Emely

3B                        Siri Holmberg                                                        Martin, Lise

4A                        Malin Andersson, Anna Kullberg                         Simon

4B                        Maria Jansson                                                       Malin Bj

5A                        Karin Jones                                                            Markus

5B                        Kristina Brodd Bragsjö                                           Wilma

6A                        Isa Vallien, Jessica Mattsson                                Linda Kj

6B                        Therese Myhrberg, Jessica Mattsson         Ishaq, Veronika G

7A                        Isabel Ivarsson                                                        

7B                        Dorota Lai & Mattias Ring                                    Pontus L

8A                        Sabine Schneider

8B                        Anders Petersson

9A                        Mikael Karlberg & Åsa Vedin

9B                        Mikael Karlberg & Malin Bohlin

 

Grottan   Marie-Louise Westerlund                              Pontus F, Ronak M

Bild Högst.       Helena Wallberg

S0/Bild Högstadiet Matilda Widell

Eng/franska Högstadiet Jenny Webster

Lagunen och Oasen: Susanna Klasén och Andreas Pettersson

Speciallärare åk 7-9: Lotta Jägare

Textilslöjdslärare: Anna Kullberg

Trä- och metallslöjd: Mattias Ring

Musiklärare:

Hkk-lärareLena Forsberg

 

 

  

Uppdaterad: